GüNCEL HABERLER A GIZLI SILAH

güncel haberler A Gizli Silah

güncel haberler A Gizli Silah

Blog Article

16 Mart 2023 son dakika hareket haberleri içerisinde vatan genelinde farklı bölgelerde meydana mevrut depremler yerini aldı. AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi içerisinde meydana gelen depremlerin şiddetleri ve tarz üsleri paylaşıldı.

internetten okuyabiliyor, gazetelerin ne haberleri ilk sayfalarına taşıdıklarını, kolluk olarak

“Marmara Bölgesi’nde 5’i bahir dibinde, 10 tanesi bile kara da tutulmak üzere mecmu 15 tane yer sarsıntısı erken uyarı istasyonu kuruldu. Bu istasyonlardaki ivme ölçer cihazları sayesinde, depremin yıkıcı dalgaları şehir merkezine ulaşmadan erken uyarı veriyor. İGDAŞ şebekesine kurulan risk azaltım sistemi yardımıyla 5 saniye öncesinden kavara rahatışı kendiliğinden olarak kesilecek.

Meydana gelen depremle ilişkin ilk değerlendirmeler CNN TÜRK canlı yayınında binalıyor. Sadmeya müteallik bütün bilgiler canlı yayında CNN TÜRK ekranlarında olacak.

23:22 Meksika'da dev hortum paniğe münasebet oldu - Meksika'da dev hortum paniğe ne evet Meksika'nın Titr Luis Potosi eyaletinde tanıdık dev hortum görenleri korkuttu.

Şanlıurfa Valiliği, şiddetli boğanak haysiyetiyle eğitim öğretime yarın da açıklık verildiğini duyurdu.

Külliyen flaş haberlerin durum aldığı bu sayfadan yalnızca Dünyada yaşanmış olan önemli olaylardan ziyade, Türkiye gündeminden neva getiren haberleri “Ruzname” kellelığı şeşndan, piyasalarda yaşanmış olan son gelişimleri canlı olarak “Tutum” mebdelığı şeşndan, son dakika alma haberlerini ve futbol dünyasında gerçeklehandan en son vakaları “Spor” çıbanlığı altından ve ünlüler dünyasından heves edilen son dedikoduları “Kelebek” sarrafiyelığı şeşndan 7/24 anbean izlem edebilirsiniz.

Depremzedeler kesinlikle oy kullanacak? 17 Mart güneş sonuna kadar adres bildirmeı yapmayan sandığa gidemeyecek

Son Dakika: Şanlıurfa ve Adıyaman'daki su taşkını felaketinde yaşamını kaybedenlerin adetsı 17'ye yükseldi

6698 sayılı Ferdî Verilerin Korunması Kanunundaki ammaçlar ile sınırlı ve mevzuata yakışır şekilde çerezler kullanılmaktadır.

Yer sarsıntısı felaketinin peşi sıra vatandaşlar arasında muhtemel İstanbul depremine ilişik endişeler arttı. Zelzele tedirginliği sonrası yatay mimariye yönelen çok skorda kişinin masmavi göl ve yemyeşil zeytin dikmeları arasındaki huy harikası İznik'e akın etmiş olduğu öğrenildi.

Son devrin pop isimlerinden biri olan Nilsu Berfin Aktaş içtimai iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımlarla gündem başüstüne. Gelsin Yaşantı Bilmiş olduğu Kadar dizisinde rol alan Aktaş’ın peş peşe paylaştığı pozlarına tefsir yağdı.

Kılıçdaroğlu, depremde kaldıkları otelde yaşamını kaybeden KKTC'li genç voleybolcuların ailelerini haberin devamı görüşme etti

21:51 Trafikte yumruk yedi, karşı yaka depremzedelere bağış strüktürnca davadan vazgeçti Trafikte yumruk yedi, karşı cephe depremzedelere bağış binanca davadan vazgeçti Depremzedeler ciğerin maraza sonrası en anlamlı bağış Bursa'da trafikte bir vatandaşın kendisine yumruk atması sonucu davacı olan Serdar Kırıcı, karşı cepheın 10 bin liralık depremzedelere bağış yapmasının arkası sıra...

03:11 Cebbarlar'da boğanak evetğış tesirini gösterdi Orionlar'da boğanak yağış tesirini gösterdi Cebbarlar'da şeb saatlerinde etkisini gösteren boğanak evetğış vatandaşlara emekli anlar evetşattı.

Report this page